1.jpg
D.I.T. ANT

D.I.T. ANT

GAFFER - Zahed Bata

GAFFER - Zahed Bata

QTA

Focus Puller - Sebastian Kuusiholma

Focus Puller - Sebastian Kuusiholma

QTA

D.O.P. Ananad Mondhe

D.O.P. Ananad Mondhe

Durham School For Girls

Director: Omar Khalifa

Director: Omar Khalifa

QTA

D.O.P. Christoper Moon

D.O.P. Christoper Moon

QTA

A.D. Giovanni Cotto Ortiz

A.D. Giovanni Cotto Ortiz

Sidra Medicine

Director: Mark Jenkinson

Director: Mark Jenkinson

Nissan Leaf -- Wanda Films / Rouge Films -- Farm Film Productions

D.O.P: Alard De Smidt

D.O.P: Alard De Smidt

Bloodhound SSC

Director & D.O.P: Michael Lawrence

Director & D.O.P: Michael Lawrence

Novartis

Director: Sara Dunlop

Director: Sara Dunlop

U.B.S.

Director: Barry Bangs

Director: Barry Bangs

Pet Rescue

Director: Sean Thompson

Director: Sean Thompson

Gift Gaff

Director & D.O.P: Eric Broms

Director & D.O.P: Eric Broms

Dressman

D.O.P: Nicolaj Bruel

D.O.P: Nicolaj Bruel

Ciroen

D.O.P: Jaques Ballard

D.O.P: Jaques Ballard

Peugeot

D.O.P: John Lynch

D.O.P: John Lynch

Heineken

Director: Lucy Blakstad

Director: Lucy Blakstad

Kelloggs

E.P: Skip Margetts

E.P: Skip Margetts

Bloodhound SSC

Gaffer: Paul Gibbons

Gaffer: Paul Gibbons

Milkana

D.O.P. Ula Pontikos

D.O.P. Ula Pontikos

Nestle

D.O.P: Khalid Mohtaseb

D.O.P: Khalid Mohtaseb

888

Director: Sye Allen

Director: Sye Allen

On The Beach

Directors: Cokau

Directors: Cokau

Peugeot

_MKK5064

_MKK5064

Director: Christopher Hutsul

Director: Christopher Hutsul

Ciroen

Director: Sara Dunlop

Director: Sara Dunlop

KFC

Director: Tom Noakes

Director: Tom Noakes

Hornbach

Director: Jamie Delaney

Director: Jamie Delaney

Cosentyx

D.O.P: Karl Oskarsson

D.O.P: Karl Oskarsson

Samsung

D.O.P: Antonio Paledino

D.O.P: Antonio Paledino

Hornbach

Gaffer: Wade Grobler

Gaffer: Wade Grobler

Nissan Leaf

Director: David Lodge

Director: David Lodge

888

Director: Howard Greenhalgh

Director: Howard Greenhalgh

Bloodhound / Geely

Executive Producer: Peter Sherlock

Executive Producer: Peter Sherlock

Nevartis

Director: Liz Unna

Director: Liz Unna

Nestle

Director: Vaughan Arnell

Director: Vaughan Arnell

Emirates

Director: Henrik Hanson

Director: Henrik Hanson

Vita

The Fastest Man: Andy Green

The Fastest Man: Andy Green

Bloodhound SSC Geely

Director: Matthias Hoene

Director: Matthias Hoene

Milkana

Director & D.O.P: Robert Payton

Director & D.O.P: Robert Payton

Checkers Christmas 2016 -- 99C -- WeShootFood

Producer: Craig Siney

Producer: Craig Siney

Heineken

A.D:  Jonathan Petersen

A.D: Jonathan Petersen

Absolut Vodka

D.O.P: Will Bex

D.O.P: Will Bex

Emirates

Director & D.O.P: Pelle Hallert

Director & D.O.P: Pelle Hallert

Absolut Vodka

Director: Toby MacDonald

Director: Toby MacDonald

Samsung Galaxy Note -- Partizan -- Farm Film Productions

Producer - Kabelo Seane

Producer - Kabelo Seane

Director & D.O.P: Eric Broms

Director & D.O.P: Eric Broms

Dressman

Director: Henrik Hanson

Director: Henrik Hanson

Vita -- Two Fat Boys -- Farm Film Productions

Director & D.O.P: Max Malkin

Director & D.O.P: Max Malkin

I.O.C.

Director: Gary Freedman

Director: Gary Freedman

Citroen -- Wanda Films -- Farm Film Productions

Director: Ed Morris

Director: Ed Morris

Hombres -- Rattling Stick -- Farm FilmProductions

Marine Coordinator: Jason Martin

Marine Coordinator: Jason Martin

Frogsquad

D.O.P: Daniel Holland

D.O.P: Daniel Holland

888 -- RSA Films -- Farm Film Productions

A.D. Giovanni Cotto Ortiz

Sidra Medicine